אודות

נעים מאוד

אני הילה לוי – עו"ד ומגשרת לענייני משפחה, מומחית בגירושין ופרידה. מתנדבת כמגשרת במרכז הגישור בחיפה, מרצה לגישור ולתקשורת בינאישית, בעלת הפודקאסט "גרושה וחצי", בעלת קהילה של כמעט 200 מגשרים ובעלת קהילת פייסבוק שנקראת "האם להתגרש?" 

אני בעצמי גרושה ואחרי פרק ב' עם נרקסיסט ולכן יודעת בדיוק מה אתם עוברים!

בעקבות ההצלחה שחוויתי בגירושין שלי ופרידה שלי מפרק ב', החלטתי לעזור לזוגות אחרים להתגרש בטוב ולשמור על טובת הילדים שלהם. ריכזתי את כל הידע והכלים שעזרו לי אז לצלוח את הגירושין ואת הפרידה, לשיטה שאותה אני מעניקה היום ללקוחותיי.

ולכן פיתחתי שיטת הגישור הזוגי E.L.E (Emotional, Legal, Economic), המבוססת על משולש הזהב – ונותנת מעטפת מקיפה לבני הזוג שמגיעים אלי, גם בהיבט הרגשי, גם בהיבט הכלכלי וגם בהיבט המשפטי בתהליך. 

החלטתי להקדיש את כל הניסיון, הידע והתשוקה שלי, כדי להפוך את שיטת הגישור, לשיטה שכל זוג יוכל למצוא בה את מיטב ומגוון הכלים ואנשי המקצוע שיעזרו להם לצלוח את תקופת הגירושין ולאחריה בצורה הטובה ביותר, הבריאה ביותר והכי פחות פוגענית שיש.

והכל נעשה באווירה נעימה, תוך כדי שיח מכבד, כדי שכל זוג יוכל להרגיש בנוח לשתף את צרכיהם ורצונותיהם האמיתיים ולהגיע להסכמות על הנושאים החשובים בגירושין.

כי השליחות שלי היא לעזור לכם לנצח את הפרידה ולצאת מהזוגיות בצורה בריאה!

אז מה אני עושה?

אני עוזרת לכם, זוגות שרוצים להתגרש בטוב, לצאת עם הסכם גירושין שאתם בניתם בעצמכם, הסכמתם עליו ביחד והוא הכי נכון עבורכם. תכל'ס, אתם, בני הזוג תצאו ב WIN WIN SITUATION.

כי בכך שתסכימו ביניכם, יחד, על הדברים שחשובים בגירושין, בליווי של אשת מקצוע, אתם תרוויחו את החיים שלכם בחזרה, שקט נפשי, תקשורת טובה, שקט כלכלי וביטחון.

אתם, בני הזוג תגלו על עצמכם שאתם מסוגלים להישאר ההורים של הילדים שלכם ותנהלו בהצלחה שני משקי בית, למרות הפחדים והחששות שהגעתם איתם לחדר הגישור.

אתם תרגישו טוב שנתתם השראה ודוגמא אישית נפלאה לילדים שלכם, בכך שלמרות הקשיים והפחדים, מצאתם את הדרך לצלוח את המשבר, להישאר בקשר טוב ולהמשיך להיות עבורם הורים נפלאים עד אשר אלה יצאו לעצמאות (וגם אח"כ כמובן).

אתם תהוו השראה להורים אחרים, שנמצאים במצב של משבר, שיראו שאפשר להתגרש בטוב בלי אש, בלי להתגושש ובלי להתרושש ובטח ובטח, בלי לפגוע בילדים. אתם תוכלו להמשיך את החיים שלכם בצורה טובה ובריאה ואולי למצוא זוגיות חדשה ושונה ממה שחוויתם עד כה. 

אבל הכי חשוב, תשדרו את זה לילדים שלכם, שטוב לכם. וכשלכם טוב, לילדים שלכם יהיה טוב. נקודה!

אודות
אודות
אודות

אז למה לעשות את התהליך איתי?

כי איתי תקבלו מעטפת מקיפה לאורך כל ההליך וגם לאחריו –

משפטית וכלכלית – אני עו"ד ומגשרת בין בני זוג כעשור. במהלך שנים אלו הצלחתי להתמודד עם מורכבויות משפטיות וכלכליות לא פשוטות שקיבלו בסופו של יום תוקף של פסק דין. כאשר בני הזוג משתפים פעולה, מספקים את המסמכים הנדרשים, הולכים איתי יד ביד לעבר השגת המטרה, אז אין דבר העומד בפנינו שלא נוכל לצלוח יחד!

רגשית – אני באה מעולם האימון, הייעוץ הזוגי ו NLP, כי בעייני גירושין הם עניין של רגשות ובעיקר סערת רגשות אחת ענקית והרבה מאוד בילבול. לכן אין גישור טוב בעיני ללא התייחסות לנושא הרגשי בו נמצאים בני הזוג והבנה מעמיקה בתהליכים רגשיים כדי לעזור לכם לצלוח את הפרידה עם ראש מורם!

קניינית – אני עובדת בשת"פ עם עו"ד לענייני נדל"ן כדי לעזור לכם במידה ויש נכס שאתם צריכים למכור או לקנות בעקבות הגירושין. אתם יכולים להיות שקטים שכל מה שאתם צריכים לדאוג לו בגירושין תקבלו, כי אני כבר חשבתי על זה קודם.

זמינות –

אני מקבלת בחיפה, בעספיא (לעיתים גם במרכז) וגם בזום כך שאני זמינה עבורכם בכל מקום בארץ.

אמינות – אני גרושה בעצמי ויודעת מה עובר עליכם ומבינה את הקשיים הכרוכים בתהליך הזה. התגרשתי בלי אש, בלי להתרושש ובלי לפגוע בבן שלי. הניסיון האישי והמקצועי שלי מבטיח לכם הליך אותנטי ואמיתי, מתחשב בצרכים וברצונות שלכם, בקשיים ובפחדים שלכם שלא ישאיר אתכם לבד לרגע וילווה אתכם עד שתרגישו שאתם יכולים לצאת לדרך החדשה לבד.

האני מאמין שלי: "אינני יכול לשנות את כיוון הרוח, אך אני יכול לכוון את המפרש כך שתמיד אגיע ליעד שלי!" ג'ימי דין

המטרה שלי היא: שכמה שיותר הורים יבינו שלהתגרש בטוב, זו לא סתם אמירה, אלא זו דרך חיים. כי האופן שבו תתגרשו ישפיע על המשך חייכם וחיי ילדיכם!!

חזון שלי הוא: להכשיר מגשרים לגירושין בגישה שפיתחתי שתהפוך לשיטה היחידה לגירושין בישראל ובעולם.

רוצים.ות להתייעץ ולהבין אם זה מתאים לכם?

0504277658

הילה

המלצות

היי הילה ‏‏ ‏‏רק רציתי להגיד תודה ענקית ‏‏ ‏‏נכנסתי לקליניקה היום מאוד לחוצה ויצאתי רגועה. ואפילו קצת אופטימית. וגם ירדו לי מלא ‏‏אסימונים ועשית לי סדר בדברים. ‏‏ ‏‏אני מחש שמחה שבחרתי בך ללוות אותנו בתהליך הזה. תמיד אני הולכת עם התחושות בטן ‏‏שלי ומהרגע הראשון שראיתי סרטונים שלך הרגשתי קרובה אלייך. ‏‏ ‏‏אז באמת תודה. אין לך מושג כמה זה מרגיע לדעת שאני לא לבד בכל זה.

שירותים שלי

בואו נתחיל!

אשמח לשמוע מכם!

אשמח לשמוע מכם!

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות