אימון וייעוץV1

אימון וייעוץ

העצמה אישית וחתירה להצלחה

אימון וייעוץ אישי
לחיים מאושרים יותר

אימון אישי דרך האניאגרם מסייע לאנשים המבקשים לפרוץ דפוסים של קיבעון העומדים בינם לבין המקום הרצוי להם. תהליך האימון מזהה תשעה טיפוסי אישיות (Types) המקפלים בתוכם מניעים עמוקים לפעולה, שאינם מודעים על פי רוב, המעצבים את תבנית התנהלותנו בתחומי החיים השונים, בין אם היא משרתת אותנו ובין אם לאו. מרחב הדיאלוג הייעוצי מאפשר הצצה דרך עדשת האניאגרם, אל אחורי הקלעים של אישיותנו. הצצה זו מחדדת בנו את ההכרה מהם אזורי העוורון שלנו בהקשרי החיים השונים, המסבים לנו לא פעם תחושת תסכול, אי נחת ותקיעות.

כל עוד הטיפוס “מנהל” אותנו ואנו מזדהים איתו ועם נקודת המבט שלו, קשה לנו לראות אותו בפעולה ולהכיר במחיר המלא שאנו משלמים – אנחנו רק חווים את המתח והכאב שנוצרים כתוצאה מכך, ולפעמים אפילו משייכים אותם לסיבה אחרת, חיצונית.

בתהליך האימון והשיח המשותף בינינו נוצר “מקום רואה” ובהדרגה נרכשים הכלים, המיומנויות והיכולת לנהל דיאלוג פנימי עם “הטיפוס”, לתפוס אותו “על חם” ולצמצם את מעורבותו בצמתי הבחירה והפעולה שאינו משרת. אנו לומדים לראות טווח רחב יותר של אפשרויות פעולה, מתמקדים באיכויות הטבעיות שלנו ומאזנים תגובות מקצינות כדי לאפשר לעצמנו תפקוד ער וגבוה.

במה אני יכולה לעזור?

אימון אישי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.


מידע נוסף

ייעוץ זוגי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.


מידע נוסף

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות