בלוג

איך להתגרש נכון

בני זוג שהחליטו להתגרש ניצבים בפני משבר רגשי רציני, במיוחד במשפחות עם ילדים. כמובן שהכל מקבל משנה תוקף לנוכח כעסים וחילוקי דעות שרק מתעצמים.

איך להתגרש נכון

זו תיבת ביקורת עם תיבה אחת מסומנת

כמה עולה להתגרש?

איסוף מטבעות ובלוק שנכתב עלות

כמה עולה להתגרש?

בהליך הגירושין יש לדון ב 4 סוגיות מרכזיות והן: האם מדובר במשמורת אם או האם מדובר על אחריות הורית ("משמורת משותפת" בשמה הקודם), מה יהיה גובה המזונות זמני שהות אצל כל הורה (או הסדרי ראיה בשמם הקודם) וחלוקת רכוש הליך הגירושין טומן בחובו לא מעט נושאים כלכליים ורגשיים רבים שלכל אחד מהם, השלכות לא פשוטות על חיי בני הזוג וילדיהם. 

בעלי / אשתי רוצה להתגרש ואני לא

בעלי | אשתי רוצה להתגרש ואני לא "באתי לפה בשביל שלום בית ומצאתי את עצמי עומדת לפני גירושין", הנחיתו את הגירושין עליך בזמן שלך היה ברור שאתם מנסים לשפר את הזוגיות – איך מתמודדים עם

בעלי / אשתי רוצה להתגרש ואני לא

גבר ואישה מראים סימנים של תסכול וספקות

איך מתחילים הליך גירושין

אוסף בלוקים

איך מתחילים הליך גירושין

על השאלה איך מתחילים הליך גירושין במאה ה -21 יש מספר תשובות רלוונטיות. כל זוג ומה שיתאים לו. אפשר להתחיל הליך גירושין בגישור לגירושין (מומלץ), אפשר להתחיל בתביעה בביהמ"ש לענייני משפחה ואפשר להתחיל את הליך הגירושין בתביעת מזונות בבית הדין הרבני.

מגשר גירושין מומלץ

מגשר גירושין מומלץ מגשר גירושין מומלץ הוא המגשר המתאים ביותר לצרכיכם היות והוא מתמחה בגירושין ופרידה. במאמר שלפניכם תמצאו סיפורים של שלושה לקוחות ותיאור הליך הגישור לגירושין הסיפור של דנה ועמית שחסכו יותר מ 160

מגשר גירושין מומלץ

גבר ואישה משוחחים ומגשר

להתגרש או לסבול<br />

אישה יושבת על הרצפה עם סימני תסכול

להתגרש או לסבול

רוצה להתגרש ואין לי אומץ כי מה יגידו עלי? שפרקתי משפחה? שהרסתי בית? שנכשלתי בזוגיות? אני לא יודע/ת איך עושים את זה הכי נכון עם הילדים? מתי מספרים להם ומה אומרים? איך מתמודדים עם כל ההוצאות שיהיו לי בשני בתים? איך מסתדרים עם הילדים לבד? ובלעדיהם בסופי השבוע? אני ממש רוצה להתגרש ואין לי אומץ כי הכל נראה לי קשה ולא ברור, יש שם חוסר וודאות וחלל ענק שאין לי מושג איך למלא אותו.

סימנים שצריך להתגרש

סימנים שצריך להתגרש יש סימנים שצריך להתגרש?  לא בטוחים שיודעים לקרוא את הסימנים הללו?  מזמינה אתכם ללמוד לזהות את הסימנים במאמר הבא ולהתכונן טוב לקראת הפרידה והגירושין. יש לא מעט סיבות להתגרש, אמנה כאן כמה

איך יודעים שצריך להתגרש? – רק אתם יודעים את התשובה!

אישה וגבר יושבים על ספה עם סימנים של תסכול וחוסר החלטיות

להתגרש או לא<br />

יש פטיש באמצע ושני אנשים בצורת נייר של אישה וגבר

להתגרש או לא

להתגרש או לא. הגענו לנקודה בזוגיות שבה השאלה הזאת רלוונטית בחיים שלנו. זה לא קל ולא פשוט. אבל אפשר להתמודד עם זה בעזרת הכוונה נכונה. גירושין זה נושא מורכב. האם להתגרש או לא זה לא משהו שכולם מבינים או יכולים לשקול את היתרונות והחסרונות שלו בלי שום משוא פנים. יש אנשים שמרגישים שזה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות למשפחה. אחרים מרגישים שזו הדרך היחידה כן להציל את הנישואין.

החלטה להתגרש

איך תדעו שהגיע הזמן לקבל החלטה להתגרש? מה מביא 1 מכל 3 זוגות לקבל את ההחלטה הגורלית הזו? ומה משפיע על מערכות היחסים שלנו שגורם לנו בסופו של דבר לוותר עליהן ולהתגרש?

החלטה להתגרש
חיתוך עד לצורת נייר של אישה וגבר. נייר גירושין נראה ברקע
עזרה לנשים בתהליך גירושין<br />

2 אישה אוחזת ידיים עם שירי תמיכה

עזרה לנשים בתהליך גירושין

לבד אחרי גירושין – איך לצאת מזה? התמודדות עם סערת הרגשות: כדי לא להרגיש לבד אחרי גירושין כדאי שתתחילו לרדת לאט מרכבת ההרים של הרגשות הקשים שהפרידה והגירושין מביאים איתם. כדי להתגבר על פרידה נדרשות לא מעט אנרגיות וישנם תהליכים שאת מוכרחה לעבור לפני שתהיי מוכנה לחיים החדשים. מדובר בתהליך של אבל, שכן האהבה מתה ועמה גם הרעיונות שהאמנתם בהם, מערכת היחסים שבניתם והפנטזיות שליוו את חייכם.

אשמח לשמוע מכם!

אשמח לשמוע מכם!

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות