גישור לגירושיןV1

גישור לגירושין

גישור לגירושין הוא הליך קצר וממוקד הסכמות שבסופו בני הזוג יוצאים עם הסכם גירושין שהם בנו אותו והסכימו עליו יחד.
הליך הגישור לגירושין מתאים לזוגות שרוצים להתגרש בטוב, להתגרש בהסכמות תוך שמירה על היקר להם מכל, הילדים, בלי להגיע לכתליי בית המשפט (אלא רק בסוף התהליך), בהליך קצר, ללא בירוקרטיה וסחבת של בימ"ש!
בגישור גירושין, בני הזוג שוכרים מגשרת שהיא צד ג' ניטרלית, כדי להיות שותפים להליך גישור גירושין הוגן ובכוונה לדון ולפתור את הסוגיות בגירושין שלהם. המגשרת אינה מקבלת החלטות עבורם, אלא משמשת כמנחה שיעזור להם להבין מה הכי טוב עבורם.
המגשרת תאפשר לצדדים מרחב בטוח ופתוח, בו הם יכולים לנהל דו שיח כן על כל הנושאים העומדים על הפרק. המגשרת תשמור על אווירה נעימה וסובלנית ובד בבד, תמקד את הדיאלוג בין בני הזוג, על מנת לעמוד על נקודות המחלוקת ביניהם.
לאחר שתבין המגשרת היכן טמונה אי ההסכמה בין הצדדים, היא תשקף להם ותציב להם מראה שתציף ותעלה את הצרכים והרצונות האמיתיים וכך יתפתח שיח אמיתי וכן שיאפשר להגיע להסכמות מתוך מקום טוב. הסכמות אלו יעוגנו במסגרת חוזה מסודר, הנקרא ← הסכם גירושין.

מתי נכון להתגרש

בואו נדבר כבר עכשיו 050-4277658

יתרונות הליך הגישור

01.

הליך יעיל, קצר וממוקד ולכן חוסך זמן וכסף

02.

מעורבות הצדדים בעיצוב ההסכם מאפשרת את שליטתם בתהליך

03.

במסגרת גישור ניתן להגיע לפתרונות יצירתיים שלא מתאפשרים במסגרות אחרות

04.

חיסיון – על תוכן ההליך מוטל חיסיון וכל הנאמר במסגרתו לא יוכל לשמש כראיה בכל הליך אחר

05.

סודיות – לא ניתן להוציא דבר, מסמך או מילה שנאמרה בחדר הגישור

06.

שמירה על מערכת היחסים העתידית ולעתים אף בנייתה מחדש

07.

תהליך אנושי, המאפשר דיאלוג, התבטאות פתוחה וכבוד הדדי

08.

הגישור מוכר ע"י המערכת המשפטית לקבלת תוקף של פסק דין להסכם הגירושין.

ההרצאה של הילה לוי לגבי גירושין מאוד חשובה לכל מי שרוצה להיפרד! במיוחד כשיש קשיים מול בן זוג, כשיש קושי כלכלי ושלמרות כל זאת, חשוב לשמור שילדים לא ייפגעו. הסיפור האישי המרתק והמחזק של הילה מראה כמה נסיון וכוח יש לה לעזור לאחרים. היתה לנו גם הזדמנות לחוות אותה כמאמנת בזכות השאלות ששאלה אותנו, הדימויים והחשיבות בשחרור מחשבות שליליות. הבנתי שעל ידי ליווי נכון כמו שלה ושינוי חשיבה אפשר לצאת מחוזקים מהשינוי. שאפו! תודה רבה הרצאה מדהימה.

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות