גישור לשלום ביתV1

גישור לשלום בית

אם בעלך לא רוצה להתגרש או אם אשתך מסרבת להתגרש, ואם יש לאחד מכם עדיין רגשות אהבה כלפי הצד השני אז ייתכן ויש סיכוי לשיקום מערכת היחסים ביניכם. זוגות רבים פונים אלי וטוענים שלו ההתנהגות הייתה שונה ניתן היה לשקם את מערכת היחסים. אולי התקשורת, אולי תשומת הלב, אולי ההתנהלות בינם. במקרים רבים הם רוצים שכך יהיה אך לא מאמינים שניתן לעשות את השינוי.
במידה ואכן כך, תוכלו להתחיל הליך של גישור לשלום בית כשהיתרון הגדול של הסכם זה הוא בכך שהוא נעשה בשלב בו אתם עדיין בוחנים את חידוש הקשר, לכן ההסכמות מתקבלות במהירות ורוח השיתוף יוצרת הסכם מאוזן והוגן.
הסכם כזה מתאים לזוג שקיים בו רצון אמיתי לניסיון לשקם את חיי הנישואים. אם אין רצון כזה של שני בני הזוג, לא כדאי לפנות לאפיק כזה.
שני בני הזוג צריכים להבין שהם צריכים לעשות עבודה של ממש כדי שזה יקרה, גם אם בצד אותה עבודה יש הסכם גירושין.
אז מה בעצם עושים? עושים בדיוק את אותו התהליך שעושים בגישור לגירושין למעט פרט אחד שאותו מוסיפים להסכם שלום בית. פרט זה הוא, תאריך יעד, תאריך יעד שמקנה לבני הזוג זמן לעבוד ולשקם את הזוגיות שלהם ולתת להם שקט, סדר ורוגע בתקופה הזו.
כך שבמידה והקשר עובד והיחסים נשמרים, הסכם הגירושין ישאר במגירה וישכח ובמידה ולא, ניתן להוציא את הסכם הגירושין מהמגירה, בתאריך היעד, ולגשת איתו לבימ"ש כדי לקבל תוקף של פסק דין ולהתגרש כדת וכדין.
חשוב לציין שבני הזוג עצמם קובעים כמה זמן נכון להם לעבוד על הזוגיות שלהם והם אלה שקובעים את תאריך היעד המדובר.

רוצה להתגרש איך מתחילים? טעויות נפוצות

בואו נדבר כבר עכשיו 050-4277658

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות