המלצותV1

המלצות

חוויות וסיפורים אישיים


בואו נדבר כבר עכשיו 050-4277658

הילה יקירה,
ההרצאה שלך מרתקת ומרגשת…באותנטיות ובגילוי לב שיתפת בסיפור האישי שלך. מרשים ומעורר השראה התהליך בו צמחת והתמודדת בהצלחה עם כל האתגרים, ויצרת חיים מיטביים לך ולבנך – בשלום עם אביו, הצלחה ופרק ב' מאושר. ניכר שאת פועלת מתוך שליחות עמוקה ואמיתית.
תודה על עבודת הקודש שלך בתחום הגישור עם זוגות ויחידים…תבורכי.

להילה היקרה,
נפלה בחלקי הזכות להכיר אותך כאישיות כריזמטית, כמרצה, כאשה מקצועית בתחומים שונים וכהשראה. הידע המקצועי שלך, ניסיון החיים והיצירתיות שלך נותנים לי כלים לחיים ושפע של מידע חיוני. אני שמחה גם על הזדמנות ללמוד ממך דברים חדשים באמצעות הקורסים שהשתתפתי בהם בהנחייתך. לימדת אותי סוגים שונים של שפת גוף, מיומנויות גישור ומו"מ, איך לחשוב בצורה יצירתית ועוד. 
נהניתי מכל שיעור ומכל קורס (בינתיים השתתפתי ב-3 קורסים כאלה) וצברתי ידע וסיפורים חדשים ונפלאים. 
אני מאחלת לך עוד הרבה שנות עשייה ועוד הרבה הזדמנויות ללמד, לתרום ולהשפיע.

כשהחלטנו שאנו מתגרשים (החלטה קשה בפני עצמה) היה לי ברור שאעשה זאת אך ורק דרך מגשרים ולא דרך עורכי דין, שיבזבזו לנו כסף רב וימשכו אותנו במשך זמן לא קצר. תוך כדי חיפוש אחר מגשרים, נתקלתי בהילה ויהודה ומשהו באינטואיציה שלי משך אותי לבחור בהם. לאחר ציחה קצרה עם הילה הרגשתי שבחרתי נכון, דבר שהתחזק גם בפגישות שהיו לנו איתה ועם יהודה.

השילוב בין הילה ליהודה הוא מצוין – גם העובדה שהם גבר ואישה וכך יש איזון מבחינה מגדרית וגם העובדה שיהודה אחראי על הצד הפיננסי-כספי והילה על הצד המשפחתי היה מצוין עבורנו ויצר הסכם שהתייחס לכל ההיבטים המורכבים של הליך הגירושים. הפגישות עם הילה ויהודה היו ממוקדות ומצוינות, הם הצליחו להתמודד עם ההתנגדויות של בן זוגי ולרכך אותו וכך הצלחנו תוך זמן קצר מאוד להגיע להסכם שהיה מקובל על שני הצדדים. חשוב לציין כי הם מאוד מאוד אובייקטיבים ודואגים לטובת שני הצדדים בהסכם בלי הטיה לצד כזה או אחר וכמובן טובת הילדה תמיד הייתה לנגד עיניהם ובוודאי שגם לנגד עינינו.

להילה ויהודה ניסיון רב והם מאוד מאוד מקצועיים ולכן הקשבנו מאוד לחוות דעת ולעצות שנתנו לנו, שמתבררות כעת כמאוד מאוד חשובות ומשמעותיות בהתמודדות שלאחר גירושין. שניהם אנשים מאוד מאוד נעימים ומרגיעים, דבר שאינו ברור בהליך המעורר רגשות עזים, שאינם דווקה חיוביים. אופיים הקרין מאוד על כל התהליך וההתנהלות מולם. הם היו מאוד זמינים לשאלות והתלבטויות שלנו והרגשנו שיש לנו על מי לסמוך ואנו לא לבד בתהליך. הם ליוו אותנו בכל צעד ושעל הדרך הבירוקרטית של בתי משפט והיו איתנו עד לקבלת גט ברבנות.

הילה ויהודה היו מאוד רגישים אלינו ולצורך של כל אחד מאיתנו והתחשבו מאוד ברצוננו לסיים כמה שיותר מהר. הם ידעו לנתב ולכוון אותנו להסכם גירושים מאוזן, הוגן, תוך שמירה על כבוד הדדי בינינו, על שמירה על טובתה של הילדה ועל טובתנו ביציאתנו לדרך חדשה.

אני ממליצה בחום על הילה ויהודה כמגשרים עבור כל זוג המעוניין לסיים ולהיפרד בצורה חברית, מכובדת ונעימה, ללא מלחמות מיותרות על גב הילדים. כן ירבו כמותם!

להילה לוי המקסימה,
אני מבקשת להודות לך מכל הלב למרצה ולמנחה המיוחדת הילה לוי. תודה על הרצאות מעניינות שהעברת, תודה על ההשקעה והרצינות, תודה על הדרך שהתווית, תודה על היחס החם והאוהב. 
חרוצה, סבלנית, סובלנית, נורא נהנתי מההגשה והפתיחות. שירבו כמוך, בהצלחה בכל דרכייך.

ההרצאה של הילה לוי לגבי גירושין מאוד חשובה לכל מי שרוצה להיפרד! במיוחד כשיש קשיים מול בן זוג, כשיש קושי כלכלי ושלמרות כל זאת, חשוב לשמור שילדים לא ייפגעו. הסיפור האישי המרתק והמחזק של הילה מראה כמה נסיון וכוח יש לה לעזור לאחרים. היתה לנו גם הזדמנות לחוות אותה כמאמנת בזכות השאלות ששאלה אותנו, הדימויים והחשיבות בשחרור מחשבות שליליות. הבנתי שעל ידי ליווי נכון כמו שלה ושינוי חשיבה אפשר לצאת מחוזקים מהשינוי. שאפו! תודה רבה הרצאה מדהימה.

סל שירותים שלי

גישור לגירושין

גישור לגירושין הוא הליך קצר וממוקד הסכמות שבסופו בני הזוג יוצאים עם הסכם גירושין שהם בנו אותו והסכימו עליו יחד.
הליך הגישור לגירושין מתאים לזוגות שרוצים להתגרש בטוב, להתגרש בהסכמות תוך שמירה על היקר להם מכל, הילדים, בלי להגיע לכתליי בית המשפט (אלא רק בסוף התהליך), בהליך קצר, ללא בירוקרטיה וסחבת של בימ"ש!


מידע נוסף

גישור לשלום בית

זוגות רבים פונים אלי וטוענים שלו ההתנהגות הייתה שונה ניתן היה לשקם את מערכת היחסים. אולי התקשורת, אולי תשומת הלב, אולי ההתנהלות בינם. במקרים רבים הם רוצים שכך יהיה אך לא מאמינים שניתן לעשות את השינוי.
במידה ואכן כך, תוכלו להתחיל הליך של גישור לשלום בית.


מידע נוסף

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא תהליך לחידוש ושדרוג אזורים עירוניים ותיקים או מוזנחים לכדי סביבת מגורים מטופחת, איכותית ומודרנית.
התוכנית להתחדשות עירונית נועדה למצות את פוטנציאל השימוש בקרקע ולשמר שטחים ירוקים ברחבי הערים, באמצעות ניצול נכון של קרקעות, בנייה לגובה, שיפור תשתיות ועוד…


מידע נוסף

בניית הסכמות

בניינים משותפים הם "קרקע פורייה" לסכסוכים. השילוב של דיירים רבים בעלי דעות שונות המתגוררים זה לצד זה ושטחים משותפים שדורשים שיתופי פעולה מוליד סכסוכים שונים. החיים בבניינים משותפים מולידים במקרים רבים מחלוקות, בין שיש לבניין ועד בית ובין שאין לו.


מידע נוסף

אימון אישי

אין דבר העומד בפני הרצון! האם כך הדבר?
רוב מוחלט של האנשים יודעים מה צריך לעשות ואפילו מאוד רוצים ועדיין בוחרים שלא לעשות.
בוחרים לבזבז זמן, יכולות, אפשרויות ואמצעים…
אנחנו יודעים בתוכנו שהדרך שאנחנו עושים לא משרתת אותנו ולא מקדמת אותנו למקומות שאנחנו רוצים להיות בהם ולהגיע אליהם.


מידע נוסף

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות