ייעוץ זוגי

גבר ואישה הולכים לכיוון הים

הורות היא משימה מרתקת ומאתגרת, שכן היא משנה את החיים שלנו בצורה מוחלטת. זוגות המחליטים לקחת את צעד ההורות יחד, עומד מולם מסע מרתק ומאתגר. במהלך הדרך, ייתכן ותיתקלו בקשיים וסכסוכים שמתעוררים ביחס הזוגי. במקום להתפשר ולהתרכז רק בילדים, חשוב להבין שישנם כלים ותהליכים שיכולים לעזור לכם לחזק את הזוגיות ולפתור את הקשיים המתעוררים בדרך.

אחת התועלות העיקריות של ייעוץ זוגי היא היכולת לחזק את הקשר בין בני זוג, לשפר את התקשורת שלהם ולסייע בפתרון סכסוכים שעשויים להתעורר במהלך החיים המשותפים. על פי מחקרים, זוגות שעברו תהליך ייעוץ זוגי מדווחים על איחוי הקשר ביניהם, שיפור בתקשורת וביכולתם לפתור ביחד את הקשיים המתעוררים בדרך.

בתהליך הייעוץ הזוגי, תקחו חלק בשיחות נפרדות ומשותפות עם יועצת מוסמכת מומחית בתחום הזוגי שתקשיב לכם בקשיבות מלאה ותספק לכם את הכלים הנדרשים כדי להבין את הצרכים שלכם ואת האתגרים המתעוררים ביחס הזוגי. היא תסייע לכם לזהות את מקורות הבעיות והקשיים שאיתם תתקלו, ותביא לפתרונות יעילים שיתמכו בהתקדמות הזוגית שלכם.

באמצעות כלים ושיטות שונות, כמו שיחות אישיות, תרגילים ופעילויות משותפות, ייעוץ זוגי יעזור לכם לשפר את התקשורת ביניכם. תוך כדי התהליך, תקבלו כלים ללמידה חדשים שיאפשרו לכם להבין את הרגשות, הצרכים והפניות של הבן/הזוג שלכם, ולהתנהל בדרך שמקנה את הרגישות הנדרשת והמשותפת במערכת היחסים שלכם.

גבר ואישה יושבים על הספה בטיפול
גבר ואישה יושבים על הספה בטיפול

ייעוץ זוגי יכול לעזור גם לזוגות שנמצאים בקשר טוב בדר"כ אבל חל שינוי אצל אחד מהם או חל שינוי שמשפיע על הקשר, לדוגמה בעת נישואין חדשים, לאחר הולדת ילד, או בתקופות של שינויים ומתח כמו החלפת מקום עבודה או תפקיד חדש או מעבר למגורים חדשים. במקרים כאלה, ייעוץ זוגי יכול לספק הכוונה ותמיכה על מנת לסייע לכם להתמודד עם השינוי ולהתקדם ביחד בצורה בריאה ונבונה. 

בעזרת היועצת, תוכלו לזהות את הצרכים המשותפים שלכם וליצור יעדים משותפים הנוגעים לקשר הזוגי שלכם. בנוסף, תקבלו כלים פרקטיים להתמודד עם סכסוכים ולמצוא את הפתרונות באופן ובנימה בונה.

 

הייעוץ הזוגי עוסק גם בחיזוק השקיפות והאמון ביניכם כזוג. היועצת תסייע לכם לפתח את יכולת התקשורת האפקטיבית, לחשוף את רגשותיהם ומחשבותיכם בצורה ברורה ופתוחה, ולבנות תהליכים של דיבור ופתרון סכסוכים במסגרת כבוד ושיתוף פעולה.

נוסף לכך, ייעוץ זוגי יכול לסייע לכם להתמודד עם אתגרים פרטיים של כל אחד מכם שעשויים לשנות את הקשר הזוגי. בעזרת היועצת, תוכלו לעבוד על התפתחות אישית וצמיחה, להבין צרכים אישיים ולמצוא את האיזון המתאים בין הצרכים האישיים והצרכים הזוגיים.

בסופו של דבר, ייעוץ זוגי הוא אמצעי יעיל ומועיל לזוגות המעוניינים לשפר את היחסים שלהם ולהתקדם יחד.

גבר ואישה על אופניים נפרדים מסתכלים בעיניים ומחזיקים ידיים על החוף

אשמח לשמוע מכם!

אשמח לשמוע מכם!

המלצות

היי הילה ‏‏ ‏‏רק רציתי להגיד תודה ענקית ‏‏ ‏‏נכנסתי לקליניקה היום מאוד לחוצה ויצאתי רגועה. ואפילו קצת אופטימית. וגם ירדו לי מלא ‏‏אסימונים ועשית לי סדר בדברים. ‏‏ ‏‏אני מחש שמחה שבחרתי בך ללוות אותנו בתהליך הזה. תמיד אני הולכת עם התחושות בטן ‏‏שלי ומהרגע הראשון שראיתי סרטונים שלך הרגשתי קרובה אלייך. ‏‏ ‏‏אז באמת תודה. אין לך מושג כמה זה מרגיע לדעת שאני לא לבד בכל זה.

שירותים שלי

בואו נתחיל בייעוץ זוגי

בואו נתחיל בייעוץ זוגי

הילה לוי
0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות