ייעוץ זוגיV1

ייעוץ זוגי

פתרון בעיות ומתחים בזוגיות

על הליך הייעוץ הזוגי

כשמגיעים ליועצת זוגית הדבר הראשון שעושים הוא לבדוק מה לא עובד, מה מפריע לכם להרגיש טוב בתוך היחסים. פה מתחיל תהליך בו תרכשו כלים אפקטיביים המתאימים למקרה הספציפי שלכם – תלמדו כיצד לתקשר זה עם זו (או זה עם זה או זו עם זו), להתקרב אחד לשני וגם לעצמכם, ולהתחבר לצרכים האישיים שלכם ושל בני הזוג. מספר המפגשים בייעוץ זוגי אינו מוגדר מראש ואין התחייבות מצידכם, מילולית או כספית, למספר פגישות קבוע מראש. מספר הפגישות יהיה בהתאם למה שהמקום בו אתם נמצאים דורש ובהתאם למקום אליו אתם שואפים להגיע. כדי שהתהליך יהיה אפקטיבי במקסימום, כדאי להתמיד ולהגיע בתחילת הדרך למפגש פעם בשבוע ואחר כך אחת לשבועיים עד לסיום התהליך לשביעות רצונכם, כאשר זוגות רבים מגיעים גם לפגישת “תחזוקה” אחת לכמה חודשים. במהלך הדרך נערוך פגישות זוגיות ואישיות עם כל אחד מבני הזוג, לפי הצורך.
אם ברצוננו ללמוד לאהוב ולקיים יחסים מספקים ומאושרים, עלינו לבחור באותה דרך בה היינו בוחרים אם היינו רוצים ללמוד כל אמנות אחרת. למידה כזו בוודאי משלבת תיאוריה ומעשה ומעל לכל, לראות בנושא “עניין שחשוב לי” – אני כאן בכדי לסייע לכם לצלוח את מסע הזוגיות והחיים יחדיו, בצורה גלויה, טובה ועם הרבה הקשבה ואהבה. אני מקיימת פגישות ייעוץ לזוגות ויחידים מאזור הצפון בסניף חיפה וכן עורכת מפגשים לתושבי מרכז הארץ בסניף הנמצא בתל אביב. מוזמנים ליצור עמי קשר בכל עת לייעוץ ראשוני, פרטים ולכל שאלה רלוונטית.


יוצאים לדרך

קיבלתם החלטה על טיפול, בחרתם מטפל מתאים, פיניתם זמן, ועכשיו נותר רק לקבוע פגישה ולהגיע.
אנו ממליצים כי הפגישה הראשונה תערך בנוכחות שני בני הזוג. בפגישה זו בני הזוג יציגו כל אחד את עצמו, ואת מציאות החיים האישית ובעיקר הזוגית והמשפחתית. נתחיל לברר מהן השאלות, המחשבות, המצוקות שמטרידות את בני הזוג, נלמד על הקשיים אך גם על החוזקות של הקשר, ונברר מה הן הציפיות האישיות והמשותפות מתהליך הטיפול. היכן כל אחד מהם רוצה לראות עצמו בסוף הטיפול, מה הם השינויים אליהם מייחל. הפגישה הראשונה, ולעיתים גם מספר פגישות ראשונות מכוונות לבחינה הדדית של בני הזוג את המטפל, כמו גם של המטפל את יכולתו לסייע לבני הזוג. באופן אישי, אני מעדיפה מלהמנע מקביעת פגישה נוספת מייד בסיום הפגישה הראשונה. לרוב, אציע לבני הזוג לא למהר, ולבדוק עד כמה חשו ביטחון, אמפתיה, הבנה ותקשורת טובה עימי, טרם יקבלו החלטה ויביעו נכונות להכנס לתהליך ולאפשר לי ללוות ולכוון אותם במסע המשותף.

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות