אודותv1

קצת עלי

למה איתי?

כי איתי תקבלו מעטפת מקיפה והוליסטית לאורך כל ההליך וגם לאחריו

משפטית וכלכלית – אני מגשרת ביחד עם עוד מגשר, יהודה יזרעאלי, שבא מתחום כלכלת המשפחה, כך שתקבלו מענה גם להיבט המשפטי וגם להיבט הכלכלי בנושא הגירושין.

מגדרית – אני אשה ויהודה גבר. השילוב בינינו מביא איתו נקודות מבט שונות ולכן אנחנו יכולים להבין את בני הזוג גם ביחד וגם בנפרד. בנוסף, לעיתים זה פותר בעיות כשאחד מבני הזוג רוצה רק מגשרת והשני רוצה רק מגשר. כך, הצלחנו לפתור לכם כבר בעיה אחת… 

רגשית – שנינו (יהודה ואני) עובדים בשת"פ מלא עם מדריכת הורים כי חשוב לנו שהילדים לא יפגעו בגירושין. הם לא אשמים שההורים שלהם כבר לא אוהבים אחד את השנייה ולא מסתדרים אחד עם השנייה. 

כך שאנחנו לוקחים הכל בחשבון. גם את הפן המשפטי, גם את הפן הכלכלי והכי חשוב גם את הפן הרגשי מול הילדים.

קניינית – אנחנו עובדים בשת"פ עם עו"ד לענייני נדל"ן כדי לעזור לכם במידה ויש נכס שאתם צריכים למכור ולקנות נכסים בעקבות הגירושין. אתם יכולים להיות שקטים שכל מה שאתם צריכים לדאוג לו בגירושין תקבלו, כי אנחנו כבר חשבנו על זה קודם.

זמינות – אנחנו מקבלים בחיפה, במרכז וגם בזום כך שאנחנו זמינים עבורכם בכל מקום בארץ.

אמינות – אני גרושה בעצמי ויודעת מה עובר עליכם ומבינה את הקשיים הכרוכים בתהליך הזה. התגרשתי בלי אש ובלי להתרושש ובלי לפגוע בבן שלי וגם למצוא אהבה חדשה וטובה. הניסיון האישי והמקצועי שלי מבטיח לכם הליך אותנטי ואמיתי, מתחשב בצרכים וברצונות שלכם, בקשיים ובפחדים שלכם שלא ישאיר אתכם לבד לרגע וילווה אתכם עד שתרגישו שאתם יכולים לצאת לדרך החדשה לבד.

האני מאמין שלי: "אינני יכול לשנות את כיוון הרוח, אך אני יכול לכוונן את המפרשים כך שתמיד אגיע ליעד שלי!" ג'ימי דין

המטרה שלי היא: שכמה שיותר הורים יבינו שלהתגרש בטוב, זו לא סתם אמירה, אלא זו דרך חיים. 
כי האופן שבו הם יתגרשו ישפיע על המשך חייהם וחיי ילדיהם!!

חזון שלי הוא: להכשיר מגשרים לגירושין בגישה הוליסטית שתהפוך לשיטה היחידה לגירושין בישראל ובעולם.

מה אני עושה?

אני עוזרת לזוגות שרוצים להתגרש, להתגרש בטוב ולצאת עם הסכם גירושין שהם הסכימו עליו ביניהם והוא  הכי נכון עבורכם. תכל'ס בני הזוג יוצאים ב WIN WIN SITUATION.

כי בכך שהסכימו ביניהם על הדברים שחשובים בגירושין הם ירוויחו, שקט נפשי, תקשורת טובה, שקט כלכלי וביטחון והכי חשוב, ישמרו על טובת הילדים לאורך כל הדרך.

בני הזוג יגלו על עצמכם שהם מסוגלים להשאר ההורים של הילדים שלהם ולנהל בהצלחה שני משקי בית, למרות הפחדים והחששות שהגיעו איתם לחדר הגישור.

הם ירגישו טוב שנתנו השראה ודוגמא אישית נפלאה לילדים שלהם, בכך שלמרות הקשיים והפחדים, מצאו את הדרך לצלוח את המשבר, להישאר בקשר טוב ולהמשיך להיות עבורם הורים נפלאים עד שאלה יצאו לעצמאות (וגם אח"כ כמובן).

אתם תהוו השראה להורים אחרים, שנמצאים במצב של משבר, שיראו שאפשר להתגרש בטוב בלי אש ובלי להתרושש ובלי לפגוע בילדים. אתם תוכלו להמשיך את החיים שלכם בצורה טובה ובריאה ואולי למצוא זוגיות חדשה ושונה ממה שחוויתם. 

אבל הכי חשוב, תשדרו את זה לילדים שלכם, שטוב לכם. וכשלכם טוב, לילדים שלכם יהיה טוב. נקודה!בואו נדבר כבר עכשיו 050-4277658

מי אני?

היי, נחמד מאוד, אני הילה לוי.

בעלת תואר ראשון במשפטים, מגשרת משפחה ויועצת זוגית. מתמחה בגירושין ופרידה. מרצה ומנחה סדנאות לאמהות, נשים וזוגות.

רואה בגישור תפיסת עולם ומייסדת שיטת גישור לגירושין בגישה הוליסטית.

בדצמבר 2009 התגרשתי, בהיותי אם לתינוק בן 4 חודשים, סטודנטית שנה ג' למשפטים.

כמה חודשים לפני הגירושים הרגשתי שזה קורה וכהזדמנות אחרונה התחלנו בטיפול זוגי במטרה למנוע מהבן שלנו להיפגע.

במהלך הטיפול הזוגי (במשך 8-9 חודשים) קיבלנו את ההחלטה להתגרש יחד בהסכמה הדדית.

ההחלטה הזו התבררה כהחלטה גורלית,

אשר תוך זמן קצר גרם לשינוי בחיי ובחיי העסקים,

והפך אותי לסמכות מובילה בתחום גישור הגירושין.

בעקבות ההצלחה שחוויתי בגירושין שלי,

החלטתי לעזור לזוגות אחרים להתגרש בטוב ולשמור על טובת הילדים שלהם.

ריכזתי את כל הידע והכלים שעזרו לי אז לצלוח את הגירושין,

לשיטה שאותה אני מעניקה היום.

כך נולדה "הגישה ההוליסטית

לגירושין".

זוגות אלה הצליחו והיום הם חיים את חייהם כהורים לילדיהם בנפרד אך ביחד.

זוגות אלו התגרשו בלי אש.

הבנתי שיש כאן בשורה גדולה לזוגות רבים,

וזו השלחות והחזון שלי.

החלטתי לקדיש את כל העבודה, הידע והשוקה שלי,

כדי להפוך את "הגישה ההוליסטית לגירושין"

לשיטה שכל זוג תוכל למצוא את מיטב ומגוון הכלים ואנשי המקצוע שיעזרו להם לצלוח את תקופת הגירושין בצורה הטובה ביותר,

הבריאה ביותר והכי פחות פוגענית שיש.

תוך פחות משנה הגיעו אלי מספר רב של זוגות שהציבו לעצמם את המטרה: להתגרש בטוב.
זוגות אלה כמובן הצליחו והיום הם חיים את חייהם כהורים לילדיהם בנפרד אך ביחד. זוגות אלו התגרשו בלי אש, בלי להתרושש וכמובן בלי לפגוע בילדים. הבנתי שיש כאן בשורה גדולה לזוגות רבים, וזו השליחות והחזון שלי.

החלטתי להקדיש את כל הניסיון, הידע והתשוקה שלי, כדי להפוך את "הגישה ההוליסטית לגירושין" לשיטה שכל זוג יוכל למצוא בה את מיטב ומגוון הכלים ואנשי המקצוע שיעזרו להם לצלוח את תקופת הגירושין ולאחריה בצורה הטובה ביותר, הבריאה ביותר והכי פחות פוגענית שיש. והכל נעשה באווירה נעימה, תוך כדי שיח מכבד, כדי שכל זוג יוכל להרגיש בנוח לשתף את צרכיהם ורצונותיהם האמיתיים ולהגיע להסכמות על הנושאים החשובים בגירושין.

אז אם אתם זוג שחושב להתגרש, מצאתם את השיטה המתאימה לכם ביותר. כי השליחות שלי היא לעזור לכם להתגרש בטוב ולהשאר ההורים של הילדים שלכם גם לאחר הגירושין!

פרשת דרכים עם פניה ימינה או שמאלה

איך להתגרש נכון?

בני זוג שהחליטו להתגרש מתמודדים עם משבר רגשי חמור, בעיקר במשפחות עם ילדים. כמובן שהכל משתנה לנוכח הכעסים והחילוקי הדעות הגוברים. על מנת למתן את ההשפעה הטראומטית של ההליך, אפשר וכדאי לאמץ כמה דרכים חכמות שיעזרו לכם לדעת איך להתגרש נכון ומצד שני להימנע מכל אותם דברים שפשוט אסור לכם לעשות.

הילה לוי – מגשרת משפחה ומומחית לגירושין ופרידה כתבה עבורכם מאמר קצר וברור שידריך אתכם בהליכים, ויסביר כיצד ניתן להתגרש כראוי במינימום נפגעים.


למאמר המלא

?הצוות שלי

יהודה יזרעאלי

כשאנחנו בונים משפחה, בחתונה או בדרך אחרת, אנחנו בטוחים שזה לכל החיים ולכן אנחנו צוברים נכסים לאורך זמן, חסכונות, וחיים ברמת חיים שמתאימה להכנסה שלנו ומחייכים לנצח. והנה, כשהמשבר מגיע, אנחנו יודעים רק דבר אחד, חייבים לסיים אותו מהר.

נחמד מאוד, שמי יהודה יזרעאלי, מגשר משפחתי ויועץ פיננסי ומשכנתאות. מתמחה בגישור משפחתי ועסקי, מביא לחדר הגישור פתרונות יצירתיים לבעיות חלוקת רכוש. ההתמחות שלי היא משפחות, ולכן בגישור אנו דואגים ששני בני הזוג יחיו חיים מלאים ובכך מאפשרים לילדיהם לקבל את כל מה שהם צריכים בשני הבתים כך שלא יהיה בית עשיר ובית עני.

הנסיון שלי כמגשר, ביחד עם הילה, מאפשר לנו להושיט יד לזוג המתגרש ולהובילם לדרך החדשה תוך הסכמה  ושמירה על האינטרסים של כל אחד מהם בצורה אובייקטיבית. בסיום תהליך הגישור, ההסדר שיתקבל ישקף את האינטרסים האישיים והכלכליים של שני בני הזוג, תוכלו לפתוח דף חדש עם חיוך והבנה שאתם יכולים לגדל את ילדיכם בצורה הטובה ביותר. הנני בוגר תואר ראשון בהצטיינות ותואר שני במינהל עסקים מה שמאפשר לי להיות יצירתי מצד אחד וממוקד עובדות מצד שני ובכך לקדם את האינטרסים של שני הצדדים לדרך אחת מוסכמת.

סיגל עזרא – מנחת הורים

כאשר אתם ההורים מביאים ילדים לעולם ברור לכם שתגנו עליהם מכל משמר. אך במצבי משבר פעמים רבות אתם עומדים חסרי אונים מבולבלים, פוחדים ולא תמיד יודעים איך להתנהג כדי לא לפגוע בהם
ומחפשים הדרכה של אנשי מקצוע.

נעים לי מאוד, שמי סיגל עזרא, מדריכת הורים להורים לילדים צעירים ומתבגרים. מתמחה בהדרכה להורים בתהליך פרידה ולהורים שילדיהם יוצאים מהארון.  

בת 54, נשואה לישראל ואמא לשלושה ילדים. בוגרת מכללת עידן ההורות במכללת תל חי. בזכות ובעקבות הקבלה המלאה שלי את בני ההומוסקסואל ולאחר שראיתי כמה כח נתתי לו לאהוב ולקבל את עצמו, הבנתי שאני רוצה להעביר את הידע שלי ולעזור לכם ההורים שנמצאים במשבר בזוגיות או בקושי בקבלת ילדיכם בשל הנטייה המינית של ילדיכם ולתת לכם כלים לעבור את התקופה בצורה הטובה ביותר עבורם ועם מינימום סבל ותסכול ופגיעה ביקר מכל, הילדים שלכם. 

אני עובדת בשיתוף פעולה ביחד עם הילה לוי מגשרת במשפחה ועם יהודה מגשר לכלכלה במשפחה ויחד כולנו נותנים לכם מענה מלא להצלחת התהליך במינימום פגיעה בכם ובילדיכם.

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות