בלוג

כמה עולה להתגרש?

כמה עולה להתגרש?

בהליך הגירושין יש לדון ב 4 סוגיות מרכזיות והן: אחריות הורית יחידה של אחד ההורים או אחריות הורית משותפת על אחריות הורית ("משמורת משותפת" בשמה הקודם), מה יהיה גובה המזונות, מה הם זמני שהות אצל כל הורה (או הסדרי ראיה בשמם הקודם)

איך להתגרש נכון

איך להתגרש נכון

בני זוג שהחליטו להתגרש ניצבים בפני משבר רגשי רציני, במיוחד בני זוג עם ילדים. כמובן שהכל מקבל משנה תוקף לנוכח כעסים וחילוקי דעות שרק מתעצמים.

איך מתחילים הליך גירושין

איך מתחילים הליך גירושין

על השאלה איך מתחילים הליך גירושין במאה ה -21 יש מספר תשובות רלוונטיות. כל זוג ומה שיתאים לו. אפשר להתחיל הליך גירושין בגישור לגירושין (מומלץ).

בעלי / אשתי רוצה להתגרש ואני לא

בעלי / אשתי רוצה להתגרש ואני לא

בעלי | אשתי רוצה להתגרש הנחיתו את הגירושין עליך בזמן שלך היה ברור שאתם מנסים לשפר את הזוגיות.

להתגרש או לסבול

להתגרש או לסבול

רוצה להתגרש ואין לי אומץ כי מה יגידו עלי? שפרקתי משפחה? שהרסתי בית? שנכשלתי בזוגיות? אני לא יודע/ת איך עושים את זה הכי נכון עם הילדים?

מגשר גירושין מומלץ

מגשר גירושין מומלץ

הוא המגשר המתאים ביותר לצרכיכם היות והוא מתמחה בגירושין ופרידה. במאמר שלפניכם תמצאו סיפורים של שלושה לקוחות ותיאור הליך הגישור לגירושין.

להתגרש או לא

להתגרש או לא

להתגרש או לא. הגענו לנקודה בזוגיות שבה השאלה הזאת רלוונטית בחיים שלנו. זה לא קל ולא פשוט. אבל אפשר להתמודד עם זה בעזרת הכוונה נכונה.

איך יודעים שצריך להתגרש? – רק אתם יודעים את התשובה!

סימנים שצריך להתגרש

יש סימנים שצריך להתגרש?  לא בטוחים שיודעים לקרוא את הסימנים הללו?  מזמינה אתכם ללמוד לזהות את הסימנים במאמר הבא ולהתכונן טוב לקראת הפרידה והגירושין. 

עזרה לנשים בתהליך גירושין

עזרה לנשים בתהליך גירושין

פוחדת מלהיות לבד אחרי גירושין – איך לצאת מזה? התמודדות עם סערת הרגשות: כדי לא להרגיש לבד אחרי גירושין כדאי שתתחילו לרדת לאט מרכבת ההרים של הרגשות הקשים שהפרידה והגירושין מביאים איתם.

החלטה להתגרש

החלטה להתגרש

איך תדעו שהגיע הזמן לקבל החלטה להתגרש? מה מביא 1 מכל 3 זוגות לקבל את ההחלטה הגורלית הזו? ומה משפיע על מערכות היחסים שלנו שגורם לנו בסופו של דבר לוותר עליהן ולהתגרש?

אשמח לשמוע מכם!

אשמח לשמוע מכם!

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות