סימנים שצריך להתגרשV1

איני יכול לשנות את כיוון הרוח,
אך אני יכול לכוון את המפרשים כך שתמיד אגיע ליעד שלי

ג'ימי דין

גישור גירושין

הליך הגישור לגירושין מביא את ההורים להידברות ולהביע כל אחד.ת, את עמדתו.ה ואת צרכיו.ה לאחר הפרידה, באמצעות שיח מכבד, כשתפקיד המגשר.ת לעזור להורים להגדיר את צרכיהם בצורה הנכונה ביותר עבורם, לראות את התמונה הרחבה ארוכת הטווח ולא רק את הרגע ולהגיע להסכמות, ביחד, שמתאימות לשניהם. את ההסכמות הללו, המגשר.ת ינסח לכדי הסכם גירושין הוגן, שאיתו בני הזוג יוכלו להתגרש כדת וכדין בישראל. 

הליך גישור לגירושין הוא הליך שמסתיים תוך מספר פגישות ספורות בלבד עד להגעה להסכם, עלויותיו נמוכות יותר מכל הליך משפטי אחר, ההליך מכבד, נעשה בסביבה ובאווירה נעימה ולא בין קירות בתי המשפט, ניתן לדון בו גם בנושאים הנחשבים "קטנים" יותר או נושאים המייחדים את התא המשפחתי שלרוב לא יעלו בדיונים בבית המשפט. היתרון המשמעותי ביותר בהליך גישור הוא שההורים אינם כפופים לפסיקה, ויכולים להסכים ביניהם כפי שמתאים להם ולילדיהם. מגשר.ת טוב.ה ת.יעלה רעיונות ופתרונות בנקודות מחלוקת ות.יפתח דיון בנושא, אך לא ת.יפעיל לחץ שדעתו.ה תתקבל.

קורסים והכשרות

קורס גישור בסיסי

קורס גישור דיגיטלי או בזום. הקורס נפרש על פני 10 מפגשים, סה״כ 40 שעות אקדמאיות.

מטרת הקורס היא הקניית היסודות הבסיסיים להליך הגישור בהכשרת המגשרים בפרט וצלילה לעומק התחום של יישוב סכסוכים, ניהול משברים ומשא ומתן בכלל. הקורס מבוסס על הקריטריונים הנדרשים, שהוגדרו ע"י ועדת גדות, להכשרת מגשרים ומועבר בצורה חווייתית, דינמית, בשילוב סימולציות מהשטח על-מנת להכין את המגשרים לנעשה בפועל בחדר הגישור ולשפר את יכולתם. הלמידה היא  מקוונת, מהבית ובמתקיימת פעם בשבוע למשך 10 מפגשים. קורס הגישור מיועד לאנשים שרוצים לקבל כלים גישוריים לניהול מערכות יחסים ומו"מ בצורה מיטבית, לאלו המעוניינים לעסוק במקצוע הגישור ולמגשרים בתחילת דרכם שרוצים לקבל תמונה רחבה ומשלימה להכשרה שקיבלו בעבר.

לפרטים והרשמה

קורס גישור במשפחה עם התנסות מודרכת

מתווכים, מטפלים, מאמנים, עורכי דין – הקורס הזה בדיוק בשבילך!

זה נותן לך הסמכה מקצועית שתאפשר לך לתת מעטפה רחבה לזוגות שמגיעים אליך, עם גישור בגישה הוליסטית הדואגת להיבטים החוקיים, הרגשיים והפיננסיים

זה הזמן להמשיך הלאה


לפרטים והרשמה

סדנה – איך להפטר מרגשות אשם אחת ולתמיד? (סדנה בת שעתיים)

אומרים שכשנולדת אם, נולדים איתה רגשות האשם, אומרים גם שזה טבוע בנו.

אבל מה שלא אומרים לכן זה שלמרות זאת, אפשר לחיות גם בלי זה, לחיות חיים נטולי רגשות אשם!

להאמין ולהיות אמא למופת ובת זוג נדירה, כי את באמת כזו!!

מוזמנות לסדנת נשים אינטימית ואינטראקטיבית שמיועדת כל כולה לעזור לכן להפטר מרגשות האשם שיש לכן בכל הנוגע לזוגיות ולהורות שלכן.

מספר הנרשמות מוגבל ולכן ממליצה למהר ולהרשם לסדנא הקרובה.

אפשר לעקוב אחרי ברשתות למעקב אחר פתיחת הסדנא הבאה או לכתוב לי כאן הודעה שאת מעוניינת בפרטים לגבי הסדנא הקרובה.

הסדנא יכולה להתקיים בזום או פרונטלית


לפרטים והרשמה

סל שירותים שלי

גישור לגירושין

גישור לגירושין הוא הליך קצר וממוקד הסכמות שבסופו בני הזוג יוצאים עם הסכם גירושין שהם בנו אותו והסכימו עליו יחד.
הליך הגישור לגירושין מתאים לזוגות שרוצים להתגרש בטוב, להתגרש בהסכמות תוך שמירה על היקר להם מכל, הילדים, בלי להגיע לכתליי בית המשפט (אלא רק בסוף התהליך), בהליך קצר, ללא בירוקרטיה וסחבת של בימ"ש!


מידע נוסף

גישור לשלום בית

זוגות רבים פונים אלי וטוענים שלו ההתנהגות הייתה שונה ניתן היה לשקם את מערכת היחסים. אולי התקשורת, אולי תשומת הלב, אולי ההתנהלות בינם. במקרים רבים הם רוצים שכך יהיה אך לא מאמינים שניתן לעשות את השינוי.
במידה ואכן כך, תוכלו להתחיל הליך של גישור לשלום בית.


מידע נוסף

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא תהליך לחידוש ושדרוג אזורים עירוניים ותיקים או מוזנחים לכדי סביבת מגורים מטופחת, איכותית ומודרנית.
התוכנית להתחדשות עירונית נועדה למצות את פוטנציאל השימוש בקרקע ולשמר שטחים ירוקים ברחבי הערים, באמצעות ניצול נכון של קרקעות, בנייה לגובה, שיפור תשתיות ועוד…


מידע נוסף

בניית הסכמות

בניינים משותפים הם "קרקע פורייה" לסכסוכים. השילוב של דיירים רבים בעלי דעות שונות המתגוררים זה לצד זה ושטחים משותפים שדורשים שיתופי פעולה מוליד סכסוכים שונים. החיים בבניינים משותפים מולידים במקרים רבים מחלוקות, בין שיש לבניין ועד בית ובין שאין לו.


מידע נוסף

אימון אישי

אין דבר העומד בפני הרצון! האם כך הדבר?
רוב מוחלט של האנשים יודעים מה צריך לעשות ואפילו מאוד רוצים ועדיין בוחרים שלא לעשות.
בוחרים לבזבז זמן, יכולות, אפשרויות ואמצעים…
אנחנו יודעים בתוכנו שהדרך שאנחנו עושים לא משרתת אותנו ולא מקדמת אותנו למקומות שאנחנו רוצים להיות בהם ולהגיע אליהם.


מידע נוסף


בואו נדבר כבר עכשיו 050-4277658

קצת עלי

היי, נחמד מאוד, אני הילה לוי.

יועץ נישואין, ומגשר משפחתי, המתמחה בגירושין ופרידה. בעל תואר ראשון במשפטים, הרצאה ומבצע סדנאות לאמהות, זוגות, הורים וילדים בנושא תקשורת בין אישית, קבלת החלטות, התמודדות עם רגשות אשמה ועוד.

אני גרושה, אמא לאורי המתוק שלי ולשותפתי לניזאן, האביר על הסוס הלבן שלי.

נחשפתי לראשונה לגישור בשנה הראשונה ללימודים (חוק). באותו הרגע הבנתי שכאן הוא כלי נפלא לפתרון סכסוכים ומאז היה לי די ברור מה הקורס שלי מכאן והלאה. ראיתי את עצמי מסיים את התואר וממשי ממשיך להתמחות ולהתמחה בתחום הגישור, ואכן זה היה כך.

במהלך השנה השלישית ללימודים, לאור הקשיים במערכת היחסים ואחרי שנולד URI, בן זוגי באותה תקופה והחלטתי להתגרש.

הדרך היחידה שהם הציעו לנו הייתה להתגרש מבית המשפט. אבל מכיוון שכבר ידעתי את היתרונות של הגישור, מצאנו מתווך נפלא ורגיש שהביא אותנו להסכמה על גירושין ונפרדנו דרכים די טוב, אפשר לומר. אבל לא הכל היה כל כך ורוד


קרא עוד

0
    0
    העגלה שלך
    עגלת הקניות ריקההמשך בקניות